Microsoft Edge kolejny raz wzbogacony o sztuczną inteligencję. Co nowego w Copilocie?

microsoft edge wzbogaca sie o zaawansowana sztuczna inteligencje co nowego w copilocie

Microsoft Edge, popularna przeglądarka internetowa, nieustannie się rozwija, wprowadzając coraz to nowsze funkcje, by ułatwić swoim użytkownikom codzienne korzystanie z internetu. Tym razem, dzięki integracji z zaawansowanymi rozwiązaniami sztucznej inteligencji (SI), przeglądarka zyskała nowe możliwości, które mają ułatwić przeszukiwanie sieci, pracę z tekstami czy obrazami. Oto co musisz wiedzieć o najnowszych aktualizacjach funkcji Copilot w Microsoft Edge.

Nowe funkcje sztucznej inteligencji w Microsoft Edge

Microsoft Edge wprowadza nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji, które mają na celu usprawnienie i zintensyfikowanie interakcji użytkownika z przeglądarką. Od teraz, dzięki integracji z Microsoft Copilot, użytkownicy mogą korzystać z rozszerzonych możliwości przeglądarki, które nie ograniczają się jedynie do przeszukiwania internetu. Copilot, rozwinięcie popularnej wyszukiwarki Bing, teraz oferuje jeszcze więcej funkcji, które przekładają się na wygodę i efektywność pracy w sieci.

Dwie nowe opcje oparte na sztucznej inteligencji, czyli czytanie zrzutów ekranu i tłumaczenie plików PDF, znacznie rozszerzają zakres działania przeglądarki.

Jak działa Copilot w Microsoft Edge?

Copilot w Microsoft Edge to nie tylko pomocnik w przeszukiwaniu internetu, ale także narzędzie, które pozwala na tworzenie i edytowanie treści. Funkcja czytania zrzutów ekranu umożliwia Copilotowi analizę i zrozumienie kontekstu przedstawionego na obrazie, co jest przydatne w sytuacji, gdy potrzebujemy szybkiej, zrozumiałej odpowiedzi na postawione pytanie. Z kolei możliwość tłumaczenia całych plików PDF bezpośrednio w przeglądarce to olbrzymie ułatwienie dla osób pracujących z dokumentami w różnych językach.

Nowe funkcje Microsoft Edge oparte na sztucznej inteligencji są dostępne dla każdego użytkownika bez dodatkowych opłat. Aktualizacje te zostały już wprowadzone w najnowszej wersji przeglądarki i będą sukcesywnie udostępniane polskim użytkownikom w ciągu najbliższych dni. To doskonała wiadomość dla osób, które chcą na bieżąco korzystać z najnowszych technologii i udogodnień, które oferuje internet i narzędzia do jego przeglądania.

Udostępnij ten artykuł
Link do skopiowania
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto również przeczytać

Polecenia dzięki którym efektywnie wykorzystasz ChatGPT

exai darmowy ebook z promptami